Jak získat vyjádření o existenci sítí?

Žádosti můžete podávat osobně, elektronicky, případně poštou.

  • Pro osobní podání se musíte dostavit na úřední hodiny. Úřední hodiny jsou pondělí-pátek od 9:00 do 14:00 na sekretariátu naší společnosti: BOHEMIATEL s.r.o., Libušská 27/210, 142 00 Praha 4 – Libuš. Vaše vyjádření bude vyřízeno na počkání. S sebou přineste katastrální mapu. Na místě se vás ujme pracovník, který s Vámi vyřídí všechny náležitosti. Také od vás vybere poplatek za vyřízení žádosti.
  • Elektronickou podobu žádosti zasílejte na adresu: vyjadreni@bohemiatel.cz K mailu přiložte katastrální mapu a stručně popište akci, o kterou se jedná. Důležité je také uvedení fakturační a korespondenční adresy, neboť společnost BOHEMIATEL s.r.o. nezasílá vyřízené žádosti zpět mailem, ale poštou. Vyjádření je zasíláno na dobírku. Při přijetí budete hradit poplatek za vyřízení žádosti a poštovné.
  • Pokud se rozhodnete pro zaslání žádosti poštou, opět platí stejná pravidla jako pro elektronické žádosti. Žádost musí obsahovat stručný popis akce, katastrální mapu, fakturační údaje a korespondenční adresu. Vše pak zašlete na adresu naší společnosti: BOHEMIATEL s.r.o., Libušská 27/210, 142 00 Praha 4 – Libuš. Vyřízená žádost bude zaslána na dobírku. Bude nutné uhradit poplatek za vyřízení žádosti a poštovné.

Kolik stojí vydání vyjádření?

Vydání vyjádření je zpoplatněno. Za každou akci je účtováno 200 Kč včetně DPH pokud se dostavíte osobně (připravte si prosím přesnou částku). Pokud se nedostavíte osobně, zasíláme vyjádření poštou, je tedy nutné uhradit také náklady spojené s doručením vyjádření žadateli. Za tyto náklady je standardně účtováno 80 Kč. Platba je formou dobírky.

Vystavujete za platbu vyjádření daňový doklad?

Ano, při osobní návštěvě vystaví odpovědný pracovník na místě daňový doklad. K vyjádření, které je zasíláno na dobírku, rovněž přikládáme daňový doklad.

Jak dlouho trvá vyřízení žádosti?

Společnost si vyhrazuje na vyřízení žádosti 30 dnů od data přijetí. Ve většině případů jsou však lhůty kratší. Při osobním podání žádosti je akce řešena ihned na místě.

Vyžadujete soubory .dwg nebo .dgn?

Naše společnost umí zpracovávat formáty .dwg i .dgn, ale můžete do žádosti zasílat i mapky či jiné zákresy v souborech .pdf či .jpg.

Kontakt

Monika Nováková
Tel: 241 47 00 38-39
Mobil: 739 086 204
Email: vyjadreni@bohemiatel.cz
Kontakt